Conferinta final proiect 26.04.2016

Asociaţia Atena Delphi are plăcerea de a vă invita la ultima conferinta din cadrul proiectului “Meriti sa zambesti din nou – Servicii integrate pentru victime ale violentei domestice”, eveniment dedicat combaterii violenţei domestice. Dorim ca pe această cale să aducem la cunoştinţă societăţii civile clujene situaţia proiectului pe care l-am realizat timp de un an, evoluţia acestuia, cazurile pe care le avem în desfăşurare, reusitele avute dar si planurile de viitor.

Asociatia Atena Delphi nu se opreste aici! Proiectele noastre vor continua pentru a ajuta cat mai multe femei afectate de violenta domestica sa zambeasca din nou!

Mai multe poze găsiți aici.