Campania „Adu-i zambetul pe buze cu un martisor!”

Asociatia Atena Delphi va oferi, in perioada 29.02-01.03, in Piata Muzeului, martisoare oricarei persoane care doreste sa aduca zambetul pe buze doamnelor si domnisoarelor. In schimbul martisoarelor, doritorii sunt invitati sa faca o donatie in bani, atat cat considera. Banii rezultati vor fi folositi exclusiv pentru sustinerea femeilor abuzate domestic si care apeleaza la ajutorul Asociatiei Atena Delphi.

Campanie strangere fonduri Emerson

In perioada 01.03-08.03, Asociatia Atena Delphi desfasoara o campanie de strangere de fonduri in cadrul firmei Emerson Cluj Napoca. Multumim, Emerson pentru oportunitatea oferita!
emerson

Campanie de informare publică – Iclod și Apahida

Mai multe poze găsiți aici.

Întreaga răspundere asupra corectitudinii şi coerenţei informaţiilor prezentate revine iniţiatorilor website-ului!